800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Cestovní kancelář ALEXANDRIA

V současné době patří CK ALEXANDRIA mezi nejoblíbenější české cestovní kanceláře a je zároveň největším touroperátorem na Bulharsko a Maltu. Její nabídka řeckých ostrovů patří také k nejširším na českém trhu. Díky svému hospodaření je Alexandria jednou z mála ziskových cestovních kanceláří, a tím si získává stále větší oblibu a důvěru českých turistů.

Největší touroperátor pro Bulharsko a Maltu

CK Alexandria byla založena začátkem roku 1993. Od té doby u ní klienti našli nejširší nabídku zájezdů do Bulharska a na Krétu ve všech českých cestovních kanceláří. Od roku 1997 se portfolio cestovní kanceláře značně rozšířilo o destinace do exotických zemí jako je Thajsko, Spojené Arabské Emiráty či Dominikánská republika.

Cestovní kancelář ALEXANDRIA na sezónu 2014 nabízí:

  • zahraniční pobytové zájezdy
  • zahraniční poznávací zájezdy
  • tuzemské letní pobyty
  • daleké cesty a exotické cíle
  • lyžařské zahraniční zájezdy
  • tuzemské zimní pobyty

Dovolená bez starostí s pojištěním proti úpadku

CK Alexandria patří mezi cestovní kanceláře, které jsou kryté pojištěním proti úpadku. Pro klienty to znamená, že pokud si zaplatí zájezd, nepřijdou o své peníze v případě jejího krachu. Stejně tak mají zaručeno, že budou z dovolené dopraveni zpět do České republiky.

Desetitisíce klientů ročně si dopřává dovolenou od Alexandrie

Alexandria ročně prodá kolem 65 tisíc zájezdů. Do nabídky CK ALEXANDRIA patří mimo Bulharska a řeckých ostrovů také Egypt, Turecko, Tunisko, Španělsko, Itálie, Malta, Chorvatsko a nechybí ani země „srdce Evropy“ – Česko, Slovensko, Maďarsko a Rakousko.

Alexandria je úspěšnou firmou i touroperátorem

Cestovní kancelář ALEXANDRIA je oblíbená mezi klienty i odbornou veřejností. V roce 2012 jí byla udělena Národní cena kvality pro Úspěšnou firmu od Rady kvality České republiky. Několikrát se Alexandria umístila i na předních příčkách v anketě TTG Travel Awards.

Věrní zákazníci mají u Alexandie slevy

Stejně jako většina velkých cestovních kanceláří, poskytuje i CK ALEXANDRIA svým věrným zákazníkům bonusový program. Pokud se stanete držitelem stříbrné, zlaté nebo platinové karty, získáte slevy a další výhody. Na léto 2014 zavedla Alexandria tzv. Superslevy za včasný nákup, kdy kromě tradičních slev za včasný nákup naleznete u vybraných hotelů i jedinečné Superslevy.

Léto 2014 na zaoceánské lodi

Velmi oblíbenými a často vyhledávanými zeměmi pro dovolenou od CK ALEXANDRIA jsou již tradičně Tunisko, Itálie a Chorvatsko. V nabídce najdete také v poslední době čím dál oblíbenější plavby luxusními zaoceánskými loděmi, kde poznáte i více zemí během několika dnů.

Ocenění CK ALEXANDRIA udělená cestovní agentuře eTravel.cz


3. místo v internetovém prodeji zájezdů    4. místo v internetovém prodeji zájezdů   
×