800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Cestovní kancelář BLUE STYLE

Cestovní kancelář BLUE STYLE patří mezi cestovní kanceláře, které volí osobní přístup ke klientům a přesto, že s nimi ročně vycestuje 110 tisíc turistů, nebudete se nikdy cítit jako pouhé číslo. Blue Style operuje na českém trhu již dlouhých 17 let a je členem nejstarší Asociace cestovních kanceláří v ČR. Dovolená od specialisty na letní dovolenou u blízkých moří je zárukou kvality.

Sedmnáct let bezstarostných dovolených

Cestovní kancelář Blue Style zahájila svoji činnost v roce 1997 a během svého sedmnáctiletého působení se zařadila mezi nejvýznamnější touroperátory na českém trhu cestovního ruchu. Každý rok přichází s novými nabídkami, které přesně odpovídají poptávce klientů. CK Blue Style navíc neustále zdokonaluje své služby a zákaznický servis k vaší naprosté spokojenosti.

V nabídce BLUE STYLU na letní sezónu 2014 naleznete:

  • zahraniční pobytové zájezdy
  • letní dovolené u blízkých moří
  • exotické pobytové zájezdy

Záruka spokojené dovolené s pojištěním proti úpadku

CK Blue Style je pojištěna proti úpadku u Evropské Cestovní pojišťovny. Klienti si tak mohou svou dovolenou užít bez obav, že by přišli o své peníze za zájezd nebo se nemohli vrátit ze zahraničí zpět domů. Pojištění garantuje zajištění zpáteční cesty z místa pobytu a finanční kompenzaci, pokud se zájezd neuskutečnil nebo se uskutečnil pouze částečně.

Dovolenou s Blue Stylem upřednostňuje 110 tisíc klientů ročně

S Blue Stylem ročně cestuje kolem 110 tisíc klientů, což je důkazem její oblíbenosti a důvěryhodnosti. Protože si cestovní kancelář této důvěry nesmírně cení, každý rok se snaží zlepšovat služby i nabídku zájezdů tak, aby vycházela vstříc všem vašim požadavkům.

Zájezdy pro rodiny s dětmi

Nabídka CK Blue Style je připravena tak, aby uspokojila všechny vaše představy a aby byla každá dovolená vyvážená jak po stránce kvality, tak i ceny. Plánujete-li rodinnou dovolenou, můžete využít služeb klubových hotelů Croco clubu, v němž se zabaví vaše děti, a vy si tak užijete kýženého odpočinku.

Na last minute k blízkým mořím

K dlouhodobě nejoblíbenějším destinacím, které si volí klienti CK Blue Style patří Řecko, Egypt, Turecko, Tunisko a Španělsko. Nejvyhledávanějšími jsou last minute zájezdy, které nabízejí nejnižší ceny se zachováním výborné kvality služeb.

Ocenění CK Blue Style udělená cestovní agentuře eTravel.cz


Certifikát Top 10 obchodních zástupců pro rok 2013    Certifikát Top 10 obchodních zástupců pro rok 2012    Certifikát Top 10 obchodních zástupců pro rok 2011    Certifikát Top 10 obchodních zástupců pro rok 2011   

Certifikát Top 10 obchodních zástupců pro rok 2010    Certifikát Top 10 obchodních zástupců pro rok 2009    Certifikát zlaté desítky obchodních zástupců z oblasti Moravy a Slezska pro rok 2009    3. místo za internetový prodej pro rok 2008   

Certifikát zlaté desítky obchodních zástupců z oblasti Moravy a Slezska pro rok 2008    Certifikát zlaté desítky obchodních zástupců z oblasti Moravy a Slezska pro rok 2007    Certifikát zlaté desítky obchodních zástupců z oblasti Moravy a Slezska pro rok 2006   
×