800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Cestovní kancelář Bulgariatour

CK Bulagariatour je solidní a stabilní kancelář, které se ve velké konkurenci v oblasti cestovního ruchu podařilo získat pevné místo na trhu. Samozřejmostí je pojištění CK proti úpadku. Byla založena v roce 1991, jako touroperátor pro Bulharsko a dnes patří mezi největší operátory pro tuto oblast. O tři roky později rozšířili nabídku o Řecko a Turecko.

Cílem CK Bulgariatour je od samého začátku nabídnout a zpříjemnit klientům pobyt v zahraničí v nesrovnatelné kvalitě s lety minulými a za přijatelnou cenu.

Z letovisek v Bulharsku nabízí Sluneční pobřeží, Svatý Vlas, Elenite, Nesebar, Pomorie, Sozopol, Primorsko, Primorsko MMC, Kiten, Lozenec, Carevo a Achtopol. Pobřeží Černého moře poskytuje dlouhé písčité pláže s jemným zlatým pískem, romantické zálivy a písečné duny, které jsou vhodné především pro rodiny s dětmi. Dalším důvodem proč navštívit právě Bulharsko je finančně nenáročný pobyt, přátelská atmosféra, tisíciletá historická města a služby na vysoké úrovni.

Do nabídky pobytů v Řecku zařadili kouzelný, masivním turismem nezasažený ostrov v Egejském moři Limnos. Dále také ostrov Thassos, a následně Stavros, Rhodos, Chalkidiki–Ouranoupolis a Krétu.

Novinkou letošního léta je Turecká riviéra s nejpopulárnějším letoviskem Alanya.

×