800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

CANARIA TRAVEL

Česká cestovní kancelář založena v roce 1993, působící 14 let na trhu. Díky úzké specializaci pouze na Kanárské ostrovy se stala největším touroperátorem na destinaci Kanárských ostrovů. V roce 1998 se Canaria travel stala spoluzakladatelem letecké společnosti TRAVEL SERVIS, která patří v současné době mezi největší charterové letecké společnosti.

Dovolená s CANARIA TRAVEL v roce 2018

ZeměPrůměrné počasí v létěNejlepší nabídka
Španělsko (251 zájezdů) od 9 990

Kvalitu služeb CANARIA TRAVEL potvrzuje skutečnost, že naše zájezdy prodává přes 1.600 cestovních kanceláří v České republice a desítky dalších na Slovensku i v Polsku.

Na vysněnou dovolenou létají klienti vždy jedním z třinácti moderních boeingů 737 soukromé letecké společnosti Travel Service, a.s. (ta od roku 2004 provozuje i nízkonákladovou leteckou společnost Smart Wings). Travel Service má letos za sebou 13. let úspěšné existence.

Komplexní služby samozřejmě čekejte i na Kanárech. Delegátky ostrovy dokonale znají, protože na nich trvale žijí. Zkušeně a profesionálně Vám poradí a pomohou, kdykoli se na ně obrátíte. Najdou pro Vás nejvhodnější pláže, poradí místa k potápění nebo surfování, zařídí všechno, co bude v jejich silách.

Mezi stálé zákazníky Canaria travel patří kromě známých osobností veřejného života například i slavné sportovní kluby nebo agentury pořádající soutěže krásy. Na palubě letadla a v hotelu se tak můžete potkat i s našimi atlety nebo s příští miss.

Cestovní kancelář CANARIA TRAVEL spol. s r.o. se prezentuje následujícími produkty:

  • zahraniční pobytové zájezdy
  • zahraniční poznávací zájezdy
×