800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Cestovní kancelář FISCHER, a. s.

CK FISCHER patří spolu se značkami NEV-DAMA, eTRAVEL a PRIVILEQ do největší cestovní skupiny v České republice. Svým klientům tak zaručuje nejen široký výběr produktů a cenovou variabilitu, ale především vysokou míru spolehlivosti a důvěryhodnosti. Úspěchy cestovní kanceláře Fischer hodnotí opakovaně i anketa CZECH TOP 100, kde se v kategorii 100 nejobdivovanějších firem v ČR řadí mezi špičku. Svěřte svou dovolenou do rukou odborníkům z Fishera a na vás zůstanou pouze ty krásné okamžiky.

Záruka spokojené dovolené již od roku 1999

Cestovní kancelář FISCHER, a.s. byla založena v roce 1999. Od roku 2003, kdy se novým majoritním vlastníkem stala společnost K & K Capital Group (KKCG), CK FISCHER významně posílila své postavení na trhu, nabídla veřejnosti široké spektrum exkluzivních služeb a zařadila se mezi nejoblíbenější cestovní kanceláře specializující se na letní dovolenou u moře. V roce 2007 se finanční a investiční skupina KKCG stala 100% vlastníkem Cestovní kanceláře FISCHER.

Cestovní kancelář FISCHER v roce 2014 nabízí

  • zahraniční pobytové zájezdy
  • zahraniční poznávací zájezdy
  • daleké cesty a exotické cíle
  • tuzemské letní pobyty
  • lyžařské zahraniční zájezdy
  • tuzemské zimní pobyty

Bezstarostná dovolená s pojištěním proti úpadku

Cestovní kancelář FISCHER je pojištěna proti úpadku u Evropské Cestovní pojišťovny, která garantuje zajištění cesty z místa pobytu v zahraničí a finanční kompenzaci, pokud se zájezd uskutečnil částečně nebo vůbec. Klienti tak mají záruku, že nikdy nepřijdou o své peníze, kterými zájezd uhradili a vždy se z dovolené vrátí zpět domů.

CK FISCHER je dále pojištěna na odpovědnost za škodu na zdraví a na majetku zákazníka a je kryta pojištěním profesní odpovědnosti za škodu, která vznikne zákazníkovi v průběhu zájezdu.

S Fischerem jezdí ročně na dovolenou více než 250 tisíc turistů

Do cestovní skupiny FISCHER patří obchodní značky FISCHER, NEV-DAMA, eTRAVEL a PRIVILEQ , s nimiž ročně vycestuje více než 250 tisíc klientů. Skupina FISCHER má nejširší portfolio na českém trhu a je zárukou důvěry a spolehlivosti na vašich cestách.

Jedna ze 100 nejúspěšnějších českých firem

CK FISCHER se již řadu let umísťuje na předních příčkách v žebříčku soutěže Českých 100 nejlepších, která vyhodnocuje nejlepší české společnosti. Stejně úspěšná bývá i v anketě CZECH TOP 100, kde se v kategorii 100 obdivovaných firem řadí mezi nejúspěšnější. Z průzkumu trhu a veřejného mínění vyplývá, že patří ke společnostem, které svým zákazníkům vycházejí nejvíce vstříc.

FISCHER vám ušije dovolenou na míru

Cestovní kancelář FISCHER uvedla jako první na trh individuálně tvořenou dovolenou, kterou si zákazník může nechat ušít přímo na míru. K dalším výhodám Fischera patří doprava, kterou tvoří více jak 70% přímých spojů, což zaručuje klientům nadmíru pohodlné cestování.

CK FISCHER je specialistou na dovolenou u moře

Nejoblíbenějším produktem jsou last minute zájezdy v rámci evropských letovisek i exotických destinací. K nejprodávanějším dovolenkovým lokalitám pak patří řecké ostrovy, Turecko, Španělsko a Egypt.

Ocenění CK Fischer udělená cestovní agentuře eTravel.cz


3. Nejlepší provizní prodejce CK Fischer za rok 2010    3. Nejlepší provizní prodejce CK Fischer za rok 2009    3. Nejlepší provizní prodejce CK Fischer za rok 2008    3. Nejlepší provizní prodejce CK Fischer za rok 2007   
×