800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Cestovní kancelář GREECE TOURS

Cestovní kancelář GREECE TOURS PRAGUE spol. s r.o. byla založena již na jaře roku 1990. Od jejího vzniku byla cílem specializace na Řecko – jeho přírodní krásy, historii a kulturu. Greece Tours zajišťuje letecké pobytové a poznávací zájezdy do všech turisticky atraktivních oblastí Řecka. Nabídka služeb a ubytování se každoročně rozšiřuje, v současnosti zahrnuje pobyty od studií a apartmánů až po luxusní hotely se špičkovým servisem pro nejnáročnější klientelu.

Pro leteckou přepravu využívá Greece Tours téměř výhradně charterové lety ČSA, všichni klienti jsou v rámci katalogových zájezdů pojištěni u Evropské Cestovní Pojišťovny, a.s.

Pro zájemce o individuální cestování připravuje kancelář zájezdy na míru podle vlastních itinerářů klientů, organizuje služební cesty a nabízí i řadu dalších služeb.

Jako generální zástupce zástupce řeckých společností Olympic Airlines a Ventouris Ferries zajišťuje Greece Tours vnitrostátní letecké spojení v Řecku a lodní lístky na trajekty mezi Itálií a Řeckem. Cestovní kancelář Greece Tours připravuje incentivní akce a kongresy v Řecku. Od Greece tours je členem Asociace cestovních kanceláří České republiky a je pojištěna proti úpadku u pojišťovny Etics ITP, s.r.o.

V současné době je nabídka cestovní kanceláře GREECE TOURS soustředěna zejména do těchto oblastí:

  • zahraniční pobytové zájezdy
  • zahraniční poznávací zájezdy
  • individuální pobytové zájezdy
  • letenky

Ocenění CK GREECE TOURS udělená cestovní agentuře eTravel.cz


Diplom za 2. místo v prodeji zájezdů v roce 2007   
×