800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS

Kovotour Plus je cestovní kanceláří z dvacetiletou zkušeností specializující se především na tradiční dovolenkové destinace jako je Černá Hora, Chorvatsko, Bulharsko, Turecko, Itálie a Řecko. CK se aktivně podílí také na incomingu s širokou nabídkou ubytování v Praze a dalších turistických oblastech ČR. V roce 2007 rozšířil KOVOTOUR nabídku incomingu také o lázeňské a wellness pobyty v České a Slovenské Republice.

Již 20 let se jezdí s Kovotourem za odpočinkem a zdravím

Společnost KOVOTOUR PLUS je touroperátorem, který působí na českém trhu cestovního ruchu od roku 1994. Cestovní kancelář má sídlo v Ostravě a řadí se mezi nestátní zdravotnická zařízení, která mohou spolupracovat s mnoha významnými zdravotními pojišťovnami na realizaci dětských ozdravných pobytů na Jadranu. Díky Kovotouru tak mohou k moři cestovat děti s dýchacím, alergickým a kožním onemocněním.

Cestovní kancelář Kovotour Plus v roce 2014 nabízí:

  • zahraniční pobytové zájezdy
  • zahraniční poznávací zájezdy
  • daleké cesty a exotické cíle
  • skupinové zájezdy
  • incomingové zájezdy
  • lázeňské a relaxační pobyty

CK KOVOTOUR je pojištěna proti úpadku

Cestovní kancelář Kovotour Plus patří k zodpovědným touroperátorům a je pojištěna proti úpadku. Turisté, kteří si u ní zakoupí zájezd, tak mají záruku vrácení peněz a návratu do ČR v případě, že by se cestovní kancelář dostala do krachu.

Nejlepší cestovní kancelář v České republice

Kovotour je spolehlivou a oblíbenou cestovní kanceláří, která si zachovává přízeň klientů i odborníků. V letech 2011, 2012 i 2013 proto opakovaně získala na mezinárodním veletrhu cestovního ruchu v Brně při vyhlašování Velké ceny cestovního ruchu titul Nejlepší cestovní kancelář v České republice, jejíž vyhlašovateli jsou C.O.T. media a Veletrhy Brno.

Dotované pobyty 55+ a skupinové slevy

CK Kovotour Plus nabízí zvýhodněné zájezdy pro skupiny nad 15 osob. Dovolená se vyplatí i seniorům, kteří mohou využít programu dotovaných pobytů 55+. Stejně jako další velké cestovní kanceláře, nabízí i KOVOTOUR dovolenou plnou zábavy, pohybu a relaxace v klubových hotelech.

Oblíbené jsou zájezdy pro rodiny s dětmi, skupiny i seniory

Oblíbenými produkty u CK Kovotour jsou last minute zájezdy do evropských letovisek v  Chorvatsku, Černé Hoře, Řecku a Turecku. Cestovní kancelář si svou oblibu získává také zvýhodněnými nabídkami pro rodiny s dětmi, skupiny mladých turistů i seniory.

Ocenění CK KOVOTOUR PLUS s. r. o. udělená cestovní agentuře eTravel.cz


3. místo za internetový prodej pro rok 2010    2. místo za internetový prodej pro rok 2009   
×