800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Cestovní kancelář Neckermann

Cestovní kancelář Neckermann je dceřinou společností druhého největšího turistického koncernu v Evropě Thomas Cook. Její klienti se tak obracejí na firmu, která má silné zázemí a dlouholeté zkušenosti. Neckermann se zaměřuje především na dovolenkové destinace v rámci Evropy. Vybírat můžete z letních pobytových zájezdů, zimních lyžařských dovolených i několikadenních eurovíkendů.

Cestovní kancelář úspěšného evropského turistického koncernu

CK Neckermann působí na českém trhu od roku 2007 a v krátké době se zařadila mezi důležité zprostředkovatele služeb cestovního ruchu. Je dceřinou firmou koncernu Thomas Cook Group plc., druhého největšího turistického koncernu v Evropě. Thomas Cook představuje celkem 37 touroperátorů, mezi nejvýznamnější z nich patří Neckermann Reisen v Německu, Rakousku, Belgii, Holandsku, Francii, v Polsku a v Maďarsku.

Neckermann na sezónu 2014 nabízí následující služby:

  • zahraniční pobytové zájezdy
  • lyžařské zájezdy
  • letecké eurovíkendy
  • zájezdy vlastní dopravou
  • zájezdy do zábavních parků

Bezpečná dovolená s Neckermannem

CK Neckermann je stejně jako další velcí touroperátoři na českém trhu pojištěna proti úpadku. Klienti cestovní kanceláře si tak mohou užít svojí dovolenou bez starostí, jelikož je jim v případě krachu CK zaručeno vrácení zaplacených peněz a doprava nazpět do České republiky.

Spolehlivost a zázemí silné cestovní společnosti

CK Neckermann se jakožto dceřiná společnost koncernu Thomas Cook opírá o silné zázemí, které zaručuje spolehlivost všem klientům, kteří si u ní kupují zájezdy. Thomas Cook vlastní více než 4000 poboček ve 21 zemích a ročně s ním vycestuje na 13 milionů turistů.

Zvýhodněné zájezdy pro rodiny a single s dětmi

Díky obrovským zkušenostem poskytuje cestovní kancelář Neckermann svým zákazníkům produkty a výhody, které nejčastěji vyhledávají. V jejich nabídce tak naleznete kvalitní hotely, jejichž katalogové ceny jsou konečné. Spolehnout se zároveň můžete na nejlépe organizovaný průvodcovský servis v cílových destinacích. Neckermann myslí i na speciální nabídky pro rodiny a single s dítětem.

Nejoblíbenější jsou zájezdy do evropských letovisek

U Neckermanna jsou nejoblíbenější zájezdy k blízkým mořím a do sousedních zemí. Vybírat tak můžete z široké nabídky pobytů v  Itálii, Rakousku, Řecku nebo Chorvatsku. Katalogy nabízejí také skupinové zájezdy, výlety do exotických oblastí nebo oblíbené eurovíkendy.

×