800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Cestovní kancelář Nev-Dama

Cestovní kancelář Nev-Dama a.s. ve svém katalogu nabízí dokonalé prožití Vaší zimní i letní dovolené hned v několika evropských zemích. Kvalita a vysoká úroveň nabízených služeb, dlouholeté a bohaté zkušenosti, atraktivita vybraných středisek a vynikající servis pro zákazníky patří mezi hlavní akvizice naší cestovní kanceláře. V roce 2009 odbavila CK Nev-Dama a.s. 123 000 spokojených zákazníků a zcela zaslouženě dnes patří mezi pět největších českých cestovních kanceláří v oboru výjezdového cestovního ruchu.

Hlavní specializací CK Nev-Dama jsou lyžařské zájezdy do Alp, především do zimních středisek v Itálii, Rakousku, Francii, Švýcarsku a Německu. Vybírat si můžete z více jak 80 lyžařských středisek v alpských zemích a v katalogu naleznete nejširší a nejkomplexnější nabídku lyžování v celé střední a východní Evropě. Zájem o lyžování v nejvyšších evropských horách rok o roku významně roste. Mezi nejoblíbenější destinace patří lyžařské pobyty u velkých alpských ledovců Kaprun a Hintertux, v poslední době si svou oblibu získávají též ledovce Stubai, Sölden, Kaunertal nebo „jižní“ ledovec na Mölltalu. Mnoho středisek je v provozu již od září či října, koncem listopadu se poté začíná i ve střediscích s přírodním sněhem.

V letní sezóně nabízí CK Nev-Dama specializované pobytové zájezdy k Jaderskému a Středozemnímu moři, zejména do zemí jako je Itálie, Chorvatsko a Španělsko, kde se nacházejí neoblíbenější letní turistické destinace v Evropě. V nabídce najdete rovněž letní horské pobyty u alpských jezer v Rakousku nebo Julských Alpách ve Slovinsku.

Na své si přijdou zájemci o sportovně laděné programy. Oblíbené jsou zejména aerobikové pobyty v Itálii, kde jsou instruktory i mistři světa v aerobiku.

V nabídce CK Nev-Dama najdete ale nejen standardní katalogové zájezdy. V nabídce je k dispozici mnoho „last minute“ pobytů. Specialitou jsou pak firemní akce, již realizované pro takové klienty jako jsou Česká Spořitelna, Česká pojišťovna, Hyundai, leasingová společnost ŠKOFIN, rádio Evropa 2 a mnoho dalších.

Zájezdy šité na míru jsou výzvou pro náročné klienty. Vaše dovolená bude po konzultaci naplánována a připravena přesně podle Vašich představ a přání.

CK Nev-Dama a.s. vznikla v roce 1998 sloučení tří cestovních kanceláří Nemo, Vesta a Dama. Společnost sídlí v Praze a za dobu svého více jak 12-letého působení získala bohaté zkušenosti. Toto vše v souvislosti s počtem 123 000 odbavených klientů v loňském roce ji podle analýz společnosti Mag Consulting a magazínu COT Business řadí na páté místo mezi největšími cestovními kancelářemi v České republice v oblasti výjezdového cestovního ruchu.

Cestovní kancelář Nev-Dama je pojištěna ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb.

×